Kempoviny – STOP!

2 10 2008

Je už začiatok októbra a vy sa možno pýtate, kde sú Kempoviny? Veď o takomto čase už každý rok bolo vonku (rozumej na školských laviciach) prvé číslo…

Po dôkladných zváženiach zo strany redakčnej rady sme sa rozhodli zastaviť vydávanie novín Kempovín. Boli to tri skvelé roky, kopec článkov, super komiksov i duchovných zamyslení. No aj v rozbehnutom projekte je niekedy čas zastaviť sa a prehodnotiť veci.

Vy však neprídete o historické čísla Kempovín. Budú tu postupne pribúdať do archívu, zatiaľ je tu niekoľko kúskov z minulého školského roka. A to dokonca vo farebnej verzii! Takže ak budete mať chuť si prečítať niečo z kempovinovej minulosti, stačí sa nasmerovať do rubriky Kempoviny na tomto webe.Kempoviny – jún 2008

22 06 2008

Posledné, najčerstvejšie číslo Kempovín. 12 strán chrumkavého čítania :-)

Read this document on Scribd: Kempoviny-jun008

Stiahnuť: Kempoviny – január 008 vo formáte PDF

(potrebný Adobe Reader alebo Foxit Reader).Kempoviny – január 008

26 05 2008

Január je síce už ďaleko za nami, no my si ho ešte pripomenieme januárovým číslom Kempovín v peknej farebnej úprave.

Čítaj ďalejKempoviny – marec 008

23 05 2008

Hoci je už máj, prinášame farebnú verziu marcového čísla Kempovín. Článok o lyžiarskom, test i skvelý komiks sa nachádza v tomto čísle. Príjemné čítanie.

Kempoviny si môžte pozrieť tak, že si ich budete listovať priamo v okne pod týmto textom alebo sa dajú stiahnuť vo formáte PDF, link je na konci príspevku.

Čítaj ďalejKempoviny – apríl 008

20 05 2008

Aprílové číslo Kempovín prinieslo reportáž z Babskej víkendovky, komiks o ohováraní, recept na výborné slané kolieska i článok na zamyslenie o ceste peklom a nebom. Kempoviny sú v internetovej verzii oproti tlačenej farebnejšie a šťavnatejšie, tak príjemné čítanie :-)

Čítaj ďalej